MSZE ŚW. KOLĘDOWE

W tym roku, ze względu na ciągle trwającą pandemię, nie ma odwiedzin duszpasterskich tzw. kolędy. Zapraszamy parafian do udziału w Mszach świętych ofiarowanych za mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii. Na zakończenie takiej Mszy będzie można podejść, by przyjąć błogosławieństwo kolędowe i odebrać pamiątkowy obrazek z modlitwą, którą można odmówić wspólnie w domu wraz z całą rodziną oraz kredę aby zapisać na drzwiach swojego domu znak kolędowy: C+M+B 2021. Wspomniane Msze św. będziemy odprawiać w tygodniu o 17.00 – poza sobotami i niedzielami. Pierwsza taka Msza św. przewidziana jest 3 lutego (w środę). Plan Mszy św. znajduje się w gablotce i na stronie internetowej parafii. Przy tej okazji można złożyć ofiarę kolędową. Za złożone już dotąd takie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

MSZE ŚW. KOLĘDOWE A.D. 2021
1 marzec (poniedziałek) g. 17.00: ul. Zadole 44, 44a, 44b