BIERZMOWANIE

bierzmowanieWszelkie informacje dotyczące Sakramentu bierzmowania, można uzyskać u ks. Arkadiusza Sitko.

29 maja, godz. 16:30 – egzamin końcowy:
Na egzamin przynosimy indeks oraz zeszyt z religii, kandydat musi znać życiorys swojego patrona, a także modlitwę: „Pragniemy aby…”, oraz trzy zwrotki hymnu do Ducha Świętego. Składamy także ofiarę 30 zł. Ofiarę przeznaczamy na wystrój kościoła, kwiaty dla biskupa i pamiątki.

11 czerwca, godz. 16:30:
Nieszpory w intencji kandydatów oraz ich rodziców, po nieszporach uczestnictwo we Mszy św. niedzielnej

12 czerwca, godz. 17:30:
Nabożeństwo pokutne i spowiedź święta przed przyjęciem sakramentu, 18:30 – Msza św., 19:00 – próba kandydatów wraz z świadkami. Świadkiem może być osoba, która była już bierzmowana – chłopak dla chłopaka, dziewczyna dla dziewczyny.

13 czerwca, godz. 18:00:
Uroczysta Msza Święta, podczas której ks. abp. Wiktor Skworc udzieli Sakramentu Bierzmowania. Spotykamy się o 17:30.